O značke

Príbeh Battery Energy Drinku začína vo Fínsku, v polovici 90tych rokov. Energy drinky boli rapídne rastúcim segmentom a to bola príležitosť pre Sinebrychoff. Firma Sinebrychoff je líder vo výrobe piva, vína a nealko nápojov. Táto firma za rok vyprodukuje takmer 400 miliónov litrov nápojov. Jej obrat v roku 2015 bol 375 miliónov eur. Sinebrychoff je súčasťou skupiny CARLSBERG Group, ktorá je popredným svetovým hráčom vo výrobe piva.

Fínsko, krajina inovácií

Koncept značky Battery Energy Drink odráža skutočnosť, že krajina pôvodu je Fínsko. Táto severská krajina je známa pre svoje hi-tech, funkčné a praktické produkty. Bolo dôležité vyvinúť nápoj, ktorý by zaujal chuťou aj funkčnosťou. Našťastie tím vývojárov dokázal nájsť dokonalé riešenie. Koniec koncov, kto by mohol byť schopnejší vymyslieť energetický nápoj, než Fíni? Vo Fínsku sú zimy dlhé a tmavé, stále potrebujete ostať bdelý. V lete si zase chcete užiť slnko a chcete byť hore čo najdlhšie.

Vedeli ste, že Fínsko patrí k najväčším konzumentom kofeínu na svete?

Battery Energy Drink je medzinárodná značka

Battery Energy Drink sa začal predávať v roku 1997 ako prvý energy nápoj vo Fínsku a okamžite sa stal jednotkou na trhu. Dobré skúsenosti z Fínska a zrozumiteľný koncept boli základom pre export na medzinárodný trh. V súčasnosti sa značka úspešne etablovala aj v ďalších 25 krajinách sveta. Kúpiť si ju môžete nie len v Škandinávii, ale aj krajinách Latinskej Ameriky, Japonsku a najnovšie aj na Slovensku.

Fínom štýl nestačí, chcú kvalitu

Filozofia značky je nekompromisne poskytovať prémiovú kvalitu za prijateľnú cenu. Fínsky výrobca pozorne sleduje stúpajúce trendy volajúce po zdravom, fyzicky aktívnom životnom štýle a svoje portfólio produktov rozšíril o funkčné energetické drinky na báze kofeínu. Všetky drinky sú vegánske.

#Batteryfamily

Môže tu byť
aj tvoja fotka :)
napíš nám